Dewocjonalia

dewocjonalia
Zapraszamy Państwa do jednego z największych sklepów internetowych z dewocjonaliami w Polsce. Dewocjonalia Sklep Internetowy to przede wszystkim gwarancja najwyższej jakości oraz profesjonalnej obsługi. Oferta naszego sklepu składa się z 3 podstawowych kategorii:

DEWOCJONALIA: w tej kategorii znajdziemy produkty związane z kultem religijnym takie jak: krzyże, komplety kolędowe, różańce, akcesoria sakralne, buteleczki na wodę święconą, modlitwy kierowcy, karty różańcowe, lampiony na roraty, opłatki wigilijne.

CHRZEST ŚWIĘTY: bogata oferta tej kategorii to przede wszystkim: szatki do Chrztu, świece do Chrztu z imieniem, datą uroczystości czy modlitwą, beciki do Chrztu oraz wszelkie pamiątki na Chrzest w tym z grawerowaną dedykacją.

PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA (wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej rodziny): nasza oferta w tej kategorii to wianki komunijne, opaski, gałązki, rękawiczki i torebki oraz różańce, pudełka na różaniec i wiele innych.

Dodatkowo ofertę naszego sklepu uzupełniają książki religijne (Pismo Święte, książki dla dzieci itp.), obrazki srebrne z możliwością grawerowania oraz szaty liturgiczne!


Closeup of a beautiful business customer service woman smiling